İnstagram beğeni hilesi

İnstagramda takipçi sayısını arttırmak kadar önemli bir diğer şey beğeni sayısını arttırmaktır. Çünkü beğeni sayısının fazla olması popüler olmak için cok önemlidir.

Hesabınızın aktiflik derecesini gösteren en önemli detay beğeni sayısıdır. Bu sebepten instagramda fenomen olmak isteyen insanların, beğeni oranlarının yüksek olmasına dikkat etmesi gerekir.

İnstagram beğenisi kazanmak için karşımıza çıkan bir çok beğeni hilesi vardır. Fakat instagram bu hilelerle kars güçlü bir şekilde önlem almakta, bunlara engel olmakla kalmayıp kişilerin hesabını kapatmaktadır. Bu sebeple yapmanız gereken, beğeni kazanmak için orijinal beğeni satışı yapan sitelere başvurmaktır. Uygun fiyatlarla beğenileri arttırmak, paylaştığınız gönderilerin kesfete düşmesini sağlamak ve paylaştıklarınızı ön planda tutmak mümkün. Çünkü yüksek beğenili hesaplar diğer instagram kullanıcılarının dikkatini çekmeye yarayan en önemli şeydir.

Gerçek beğeni satın almak hesabın aktifliği bakımından da önem arz eder.Aksi takdirde begenilerinizin sahte olduğu herkes tarafından anlaşılabilir ve bu durum pek hoş sayılmaz. Bu nedenle uygun fiyata orijinal beğeni satın alırsanız hesabınızın etkileşim oranını arttırır aynı zamanda hesabınızı askıya alınmaktan kurtarırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir