İnstagram Takipçi Arttırmak

Sahte olmayan yani bot olmayan hesapların takipçi olarak kazanılması oldukça güçtür. Instagram üzerine atılan fotoğrafların oldukça kaliteli olması, düzenli paylaşım yapılması ve yapılan paylaşımların yüksek bir yüzde ile beğenilmesi ile ancak organik olarak takipçi sayısını artırmak mümkündür. Aksi koşullarda ise ufak hileler yapmadan oldukça fazla insanın takip ettiği ve binlerce beğeni yaptığı bir profile sahip olmak ne yazık ki mümkün değildir. Instagram takipçi hilesi bu gibi problemleri ortadan kaldırmak amacıyla kullanılır. Milyonluk sayfalar dahi gerek bedava krediler gerekse de ücretli krediler üzerinden takipçi satın alarak ya da beğeni satın alarak sayfalarını büyütmeye; etkileşimlerini artırmaya çalışmaktadır. Sektördeki birçok büyük Instagram sayfasının takipçi kasmak için kullandığı sistemlerin başında www.insbegeni.net gelmektedir. İlgili sistem Instagram tarafından oluşturulan kullanıcı sözleşmesine aykırı bir durum oluşturmadığı için de gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek kaliteli bir sitedir.
Herkesin ücret ödeyerek beğeni ya da takipçi kasması mümkün olmadığından dolayı bunun ücretsiz olarak yapılması da gerekmektedir. www.insbegeni.net şifreli olarak Instagram beğeni hilesi sistemini yürütmektedir. Sisteme Instagram üyeliği ile kaydolduktan sonra sistem saatlik olarak bedava kredi tanımlamaya başlamaktadır. Bu bedava krediler ile, kredinin yettiği miktarda ücretsiz beğeni ya da takipçi kasmak mümkündür. Sistemin şifreli olarak çalışması sayesinde belirtilen sürede, belirtilen miktarda takipçi profile gönderilmektedir.
Sistemin bot hesaplar göndermiyor olması, sistemden çıkılsa dahi kullanıcıların fotoğrafları beğenmeye devam etmesini de sağlamaktadır. Bu açıdan değerlendirildiğinde doğallığı yakalamak noktasında oldukça efektif bir Instagram takipçi hilesi sisteminin kurulduğunu söylemek mümkündür. Beğeni sisteminin bir yerden sonra krediye de ihtiyaç duymamasından dolayı keşfet kısmına çıkmak; çıktıktan sonra da bir anda ciddi bir ivme ile büyümek mümkündür. Ayrıca profil görünümündeki doğallığı sağlamak açısından da www.insbegeni.net tarafından sunulan seçenekler oldukça etkili sonuçlar doğurmaktadır. Takipçi sayısı ile fotoğraflara gelen beğeni sayısı arasındaki dengenin tam olarak kurulabilmesi için sistemden beğeni – takipçi arasında seçim yapılmaktadır. Takipçisi fazla ancak beğenisi az olan hesaplar fotoğraf beğenisini seçerek çok daha doğal bir profil görünümü elde etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir