İnstagram Takipçi, Beğeni ve Yorum Hilesi

Bir Instagram profilini 300 – 400 kişiden daha fazlasına ulaştırmak için ufak bazı hilelere başvurmak her zaman çok daha faydalı olmaktadır. Normal koşullar altında çok düşük bir ivme ile büyüme gerçekleşse de bu büyüme hızı hiçbir kullanıcıyı tatmin eder cinsten değildir. Çok kaliteli ya da tematik sayfalar takipçi kasma konusunda sıkıntılar yaşadıklarında Instagram takipçi hilesi ve Instagram beğeni hilesi yapmak zorunda kalmaktadır. Esasen bir hile ya da dolandırıcılık olarak değerlendirilemeyecek bu sistemin en kaliteli uygulaması www.insbegeni.net üzerinden verilmektedir. Kurulan sistem en temelde bir havuz sistemi olarak adlandırılabilir. Aynı sorundan yani takipçi ve beğeni kasamama sorunundan şikayetçi olan insanların Instagram hesapları ile giriş yapmaları sayesinde beğenme ve takip etme işlemleri otomatik hale gelmektedir.
www.insbegeni.net üzerinde verilen ve şifre ile giriş yapılabilen sistem haksızlık olmaması için kredi usulüyle çalışmaktadır. Şifresiyle giriş yapan kişinin hesabına saat başı otomatik olarak kredi tanımlanmaktadır. Bu kredi hem organik beğeni almak için hem de organik takipçi almak için kullanılabilmektedir. Çok daha fazla takipçiye ya da beğeniye ihtiyacı olan sayfa sahipleri ise ücretli kredi paketlerinden yararlanarak saatler içerisinde on binlerce beğeniyi ya da takipçiyi sayfasına çekebilmektedir.
Instagram Takipçi Hilesi Sistemine Neden Şifre ile Giriliyor?
Şifresiz olarak işlem gerçekleştirilen sitelerde tam bir havuz sisteminden bahsetmek mümkün değil. Otomasyon sağlanamadığı için anlık ve orta vadeli takipçi gönderimi ile beğeni gönderimi sistemleri efektif olarak çalışamıyor. www.insbegeni.net tarafından sunulan şifreli sistemde ise kodlar üzerinden otomasyon sağlandığı için sayfayı yöneten kişinin tek yapması gereken şey ne kadar beğeni ya da takipçi istediğini belirtmekle sınırlı kalıyor. Yani çok az emek harcayarak binlerce – on binlerce takipçiyi ya da beğeniyi elde edebiliyor. Şifreli sistemin bir diğer avantajı ise organik beğeni ve takipçi kalitesinin oldukça üst seviyede tutulabilmesi. Doğal olmayan hesapların keşfet kısmına düşmesi imkansıza yakın olduğu için, Instagram takipçi hilesi sistemi tarafından gönderilen takipçiler ve beğeniler www.insbegeni.net tarafından kurulan algoritma sayesinde oldukça doğal bir görüntü sergiliyor. Bu doğal görüntü hem diğer insanlar hem de Instagram tarafından algılandığı için sayfanın büyüme hızı katlanarak artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir