İnstagram Takipçi Hilesi Nasıl Çalışıyor

Güzel bir fotoğraf çekmek, çekilen fotoğrafı en uygun filtrelerle Instagram üzerinde paylaşmak, paylaşılan fotoğrafı takipçilere beğendirmek ve beğenen takipçi sayısını maksimumda tutmak her zaman mümkün olmamaktadır. Popüler olmanın, beğenilmenin oldukça önemli bir yer tuttuğu günümüzde takipçi sayısını ve beğeni sayısını her zaman maksimumda tutabilmenin yolu ufak bazı hileler yapmaktan geçmektedir. Instagram kullanıcı sözleşmesine aykırı olmayan bu ufak hileler sayesinde otomatik ve bedava olarak takipçi kazanmak; kazanılan takipçilere de fotoğrafı beğendirmek mümkündür. www.insbegeni.net üzerindeki tam otomatik sistem sayesinde Instagram takipçi hilesi yapılabilmektedir. Her ne kadar bu durum hile olarak adlandırılsa da sistemin işleyişi detaylıca incelendiğinde tüm beğenilerin ve takipçilerin organik olduğu görülecektir. Sistemin hile olarak kabul edilebilecek tek tarafı takipçi kasarken ya da beğeni kasarken çok fazla emek harcanmasının önüne geçmesidir.
Sisteme kayıt olduktan sonra Instagram hesabı ile giriş yapılır. Instagram hesabının www.insbegeni.net üzerine bağlanıyor olması, sistemin çok daha verimli çalışmasını sağlamaktadır. Kredili sistem, hesap bağlandıktan sonra otomatik olarak hesabın kredisini artırmaya başlar. Kazanılan krediler de takipçi sayısının artırılması yani Instagram takipçi hilesi yapılması için ya da beğenilerin artırılması için kullanılabilmektedir. Takipçi olarak gelen kullanıcıların ve fotoğraf beğenisi yapanların gerçek kullanıcılar olması, keşfet kısmına çıkma noktasında büyük bir avantaj sağlamaktadır. Ayrıca fotoğrafların da kaliteli olması, otomatik olarak gelen kullanıcıların sistemden bağımsız olarak da fotoğrafları beğenmeye başlamasını sağlayabilmektedir. Yani kaliteli bir Instagram profilinde uygulanan bu Instagram takipçi hilesi sayesinde çok daha efektif sonuçların alınması mümkündür.
Instagram her geçen gün daha fazla önlem alarak bedava ve otomatik beğeni – takipçi sistemlerinin çalışmasını engellemeye çalışmaktadır. Instagram takipçi hilesi yapmak 2019 yılı itibariyle oldukça güç olsa da www.insbegeni.net algoritması, Instagram tarafından alınan önlemleri aşmak noktasında oldukça başarılıdır. Aynı amacı giden, takipçi ve beğeni kasmak konusunda sorun yaşayan, keşfet kısmında kendine yer bulamayan insanları bir araya toplayarak bir dayanışma ortamı kurulmasını sağlamaktadır. Tüm otomatik ve bedava beğeni sistemleri arasında belki de en yüksek takipçi kazandırma yüzdesi ile çalışan sistem www.insbegeni.net adresidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir