İnstagram Takipçi Hilesi ve Ücretsiz Beğeni Arttırma

Günümüzün en popüler fotoğraf paylaşma uygulamalarının başında Instagram gelmektedir. Fotoğraf paylaşmak kadar önemli olan bir diğer unsur ise etkileşim alabilmektedir. Instagram üzerindeki etkileşim oranı takipçi sayısı ve fotoğrafa gelen beğeni sayısı ile ölçülür. Ayrıca Instagram üzerinde paylaşılan fotoğrafların kalitesini belirleyen unsurların başında da fotoğrafa gelen beğeni sayısı yer almaktadır. Tüm bu girdilerin doğal sonucu olarak ise beğeni sayısına yönelik ufak hileler yapmak her zaman için kaliteli bir profilin ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Instagram takipçi hilesi için kurulmuş onlarca site olmasına rağmen birçoğunun kalitesiz hizmet veriyor olması, sektörde ciddi bir arz – talep dengesizliğini yaratmıştır. www.insbegeni.net, sektördeki bu arz dengesizliğini ortadan kaldırmak amacıyla oldukça kaliteli bir şekilde hizmet vermek için çabalamaktadır.
Instagram takipçi hilesi ve beğeni hilesi yapmak için çeşitli yollar bulunur. Şifreli ve şifresiz yöntemler olarak iki kategoriye ayırabileceğimiz bu yöntemlerden en sağlıklı çalışanlar her zaman şifre ile yapılanlardır. Takipçi ve doğal olarak fotoğraflara gelen beğeni sayısını artırmak için yapılan hilelerin Instagram politikasına aykırılığı söz konusu değildir. Yani kullanımı sonucunda hesabın kapanması gibi bir durumla karşılaşılmaz. www.insbegeni.net üzerinden “Instagram ile Giriş Yap” butonu kullanılarak sisteme giriş yapılır. Sonrasında ise yalnızca sitede kalınarak ve Instagram hesabı ile girilerek kredi kazanılır. Kazanılan krediler Instagram takipçi hilesi için ya da Instagram beğeni hilesi için kullanılabilir.
Tüm işlemlerin bedava olması, Instagram takipçi hilesi sisteminin en büyük avantajıdır. Ücretsiz olmasına rağmen saat başına en az yüz kadar takipçinin otomatik ve uğraş gerektirmeden kazandırılıyor olması, insanların www.insbegeni.net üzerinden kurulan sisteme güven duymasını sağlamaktadır. Son paylaşılan fotoğrafların keşfet gibi alanlara hızlı düşmesi için kullanılan bu beğeni çoğaltma yöntemleri sayesinde organik takipçilerin de kazanılması mümkündür. Sonuç olarak yapılan ufak bir giriş işlemi sayesinde organik takipçiler ve beğeniler gelmeye başlamaktadır. Takipçileri ve beğenileri kazanmak için herhangi bir şartın bulunmaması, sisteme giriş yapıldıktan hemen sonra ilk takipçilerin gelmesini sağlamaktadır. Şifresiz sistemlerdekinin aksine takipçi ve beğeni artırma sisteminde herhangi bir gecikme ya da yanlış gösterim olmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir