İnstagram takipçi hilesi

İnstagram uygulamasının diğer sosyal medya ağlarını sollaması kullanıcı sayısının artması ile insanlar takipçilerini arttırmak için çabalıyorlar. İnstagram da takipçi satın alarak paylaştığınız gönderilerinizin çok daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Takipçi satın almak için başvurduğunuz sitenin güvenilir olması çok önemli bir husustur. Dolandırıcılık olaylarına maruz kalmamak, pahalı fiyatların altında ezilmemek için daha uygun fiyatlı, gerçekçi, herkesin tercih ettiği siteleri tercih etmeniz önemlidir.

Takipçi kazanırken nicelik önemli midir?

Satın aldığınız takipçilerin organik olması, aktif kullanılan hesaplar olması ve etkileşiminizi arttırması önemli etkenlerdir. Bazı siteler fiyatları uç noktaya çıkararak hem cebinizi yakabilir hem de aktif olmayan hesapların sizi takip etmesini sağlayarak yalnızca hesabınıza nicelik bakımından fayda sağlar. Aktif olmayan hesaplar bir süre sonra sizi takipten çıkararak etkileşiminizi azaltabilir ve verdiğiniz ücret boşa gidebilir. Bu yüzden takipçi kazanmaya çalışırken veya satın alırken en önemli etken takipcilerin aktif ve kalıcı olmasıdır.

İnsbegeni.net sitemizden bu konuyla alakalı farklı yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir