Instagram Takipçi Hilesinin Faydaları Nelerdir?

Instagram üzerinde fotoğraf paylaşan bir kişinin başına gelebilecek en kötü şeylerden birisi fotoğrafa gelen beğeni sayısının çok az olması olabilir. Özellikle takipçisi fazla ancak beğenisi az olan hesaplar için sıralamalarda ve insanların gözünde geriye düşmek kaçınılmaz. Bu dengesizliği ortadan kaldırıp sayfayı organik bir şekilde büyütebilmenin yolu ise Instagram takipçi hilesi sitelerinden geçiyor. Bu amaçla açılmış yüzlerce site olsa da birçoğunun şifresiz olarak işlem yapmaya çalışıyor olması birçok aksaklığı da beraberinde getiriyor. Saatler ve hatta dakikalar içerisinde gelmesi gereken beğenilerin bir haftaya kadar sarkması şifresiz olarak işlem yapan ücretsiz Instagram beğeni hilesi sitelerinin en büyük dezavantajlarından birisi olarak karşımıza çıkmakta. Şifreli olarak işlem yapan sitelerde ücretsiz takipçinin ya da beğeninin gecikmesi gibi bir durum söz konusu olmasa da güvenlik endişelerinin fazla olması insanları kararsız bırakıyor. www.insbegeni.net oldukça güvenli bir altyapıya sahip olması dolayısıyla tüm beğeni servislerinin arasından sıyrılıyor.
Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?
Instagram algoritması her ne kadar önlem almaya çalışsa da Instagram takipçi hilesi çok basit ve engellenemez bir sistem üzerinden yapılmaktadır. Şifresi ile giriş yapan kullanıcılardan bir havuz oluşturulmakta; oluşturulan havuzdaki tüm hesaplar da mevcut krediler için çalışmaktadır. Yani takipçi isteyenlerin eklediği hesaplar başka hesapları takip ederken ve beğenirken aynı zamanda kişinin istediği hesaba da beğeni ya da takipçi göndermektedir.
Hileyi yapmak için www.insbegeni.net üzerinden şifre ile giriş yapmak yeterlidir. Sonrasında ise bedava takipçi kredisine göre işlemler gerçekleştirilebilir. Ücretsiz kredilerin yetmediği yerde sistem üzerinden ücretli krediler de alınabilir.
Instagram Takipçi Hilesinin Faydaları Nelerdir?
Instagram da dahil olmak üzere birçok sosyal platform hesapları belli bir raddeye kadar yavaş büyütmektedir. Instagram takipçi hilesinin temel amacı da bu yavaş dönemi olabildiğince hızlı ve doğal atlatmaktadır. Bedava takipçi kasıldıktan ya da ücretli olarak takipçi alındıktan sonra hesap hızlıca büyümeye başlamaktadır. Keşfet kısmına düşülmesinde de bu takipçilerin önemi oldukça büyüktür. Sonuç olarak takipçi hilesi milyonlarca kişinin takip ettiği sayfaların oluşturulmasında ilk ve en büyük adımdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir